Urnik za dijake - velja od ponedeljka, 15. 1. 2024 naprej

Obnovljeno: 16.05.2024 09:16

 

 

 
Nadomeščanje za enote - petek, 17. maj
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Štular Nina SLO
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Slatnar Maša U11 GEO Štular Nina SLO
           
Enota: 1C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Štular Nina SLO
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Perše Lidija EKP
5 Gogala Karmen U11 BIO Štular Nina SLO
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Cerkovnik Benjamina U03 PNE Perše Lidija FIK
7 prosto     Cerkovnik Benjamina PNE

 
Nadomeščanje za enote - četrtek, 16. maj
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Klinar Tadeja U06 ANG Štular Nina SLO
           
Enota: 1C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
7 prosto     Štular Nina ANG
           
Enota: 1H
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 Klinar Tadeja U10 NEM Štular Nina SLO
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 3B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 4A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 4B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Brezavšček Lidija TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD

 
Nadomeščanje za enote - sreda, 15. maj
         
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Zalokar Maja U12 KEM Štular Nina SLO
           
Enota: 1C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Slapnik Staša U09 GOB Štular Nina SLO
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Podjed Marja U07 NEM Štular Nina ANG
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Komljanec Katja U15 ANG Štular Nina SLO
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Najdič Maja U11 ISZ Najdič Maja ISZ

 
Nadomeščanje za enote - torek, 14. maj
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Štular Nina SLO
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Najdič Maja U11 GMP Štular Nina SLO
           
Enota: 1C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Gregorc Jasmina U15 ANG Štular Nina SLO

 
Nadomeščanje za enote - ponedeljek, 13. maj
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 prosto     Štular Nina SLO
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Podjed Marja U11 NEM Štular Nina SLO
           
Enota: 1C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Kunšič Nevenka U11 MAT Štular Nina SLO
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Kralj Serša Samo U07 ZGO Štular Nina ANG
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Klinar Tadeja U05 NEM Štular Nina SLO

 
Nadomeščanje za enote - petek, 10. maj
         
Enota: 1A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Najdič Maja U06 GMP Slatnar Maša GEO
           
Enota: 1B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Podjed Marja U06 NEM Slatnar Maša GEO
6 Brezavšček Lidija TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
7 Brezavšček Lidija TV2 ŠVZF Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 1C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Tavčar Domen RAČ3 IKT Pungaršek Iztok IKT
5 Tavčar Domen RAČ3 IKT Pungaršek Iztok IKT
           
Enota: 1E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
6 prosto     Slatnar Maša GEO
           
Enota: 1H
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Zorko Primož RAČ3 INFV Pungaršek Iztok INFV
2 Zorko Primož RAČ3 INFV Pungaršek Iztok INFV
3 Zorko Primož RAČ3 INFV Pungaršek Iztok INFV
7 Gregorc Jasmina U06 ANG Slatnar Maša GEO
           
Enota: 2A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Slapnik Staša U13 ISZ Slapnik Staša ISZ
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 prosto     Perše Lidija EKP
4 prosto     Brezavšček Jože ŠVZF
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
5 Gogala Karmen U06 BIO Slatnar Maša GEO
           
Enota: 4E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Cerkovnik Benjamina U03 PNE Perše Lidija FIK
7 prosto     Cerkovnik Benjamina PNE

 
Nadomeščanje za enote - sreda, 8. maj
         
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Podjed Marja U07 NEM Podjed Marja NEM
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Komljanec Katja PRED ANG Komljanec Katja ANG
           
Enota: 3E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Poljanec Katja U13 NPT Poljanec Katja NPT
           
Enota: 4B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Hrastnik Juš RAČ4 MMP Hrastnik Juš MMP
           
Enota: 4G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
0 Kralj Serša Samo U01 ZGO Kralj Serša Samo ZGO
1 Kralj Serša Samo U01 ZGO Kralj Serša Samo ZGO

 
Nadomeščanje za enote - torek, 7. maj
         
Enota: 1C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
4 Podjed Marja U03 NEM Podjed Marja NEM
5 Štular Nina U12 SLO Štular Nina SLO
           
Enota: 1G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Krajšek Anamarija U12 SLO Kunšič Nevenka MAT
           
Enota: 1H
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
3 Klinar Tadeja U08 NEM Klinar Tadeja NEM
           
Enota: 2B
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 prosto     Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 2C
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Komljanec Katja U05 ANG Komljanec Katja ANG
2 Basej Blaško Martina U05 MAT Basej Blaško Martina MAT
6 Smajič Aleš U05 FIZ Smajič Aleš FIZ
7 Najdič Maja U05 TIR Najdič Maja TIR
           
Enota: 2E
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 Gril Barbara U08 MAT Gril Barbara MAT
4 Perše Lidija U10 EKP Perše Lidija EKP
5 Perše Lidija U10 EKP Perše Lidija EKP
           
Enota: 2G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Slatnar Maša U06 GEO Papac Irena EKN
           
Enota: 3A
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
2 prosto     Pikec Uroš ŠVZF
           
Enota: 3G
Ura Učitelj Prostor Predmet Koga Kaj
1 Cerkovnik Benjamina U13 NEM Cerkovnik Benjamina NEM
4 Pikec Uroš TV1 ŠVZD Smajič Jasna ŠVZD